فروشگاه اینترنتی مهندسان برای اطمینان از ثبت سایت کلیک نمایید فروش مجموعه عظیم فایل با قیمت استثنایی بلاگ مهندسان فروشگاه اینترنتی مهندسان

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاه همواره تخفیف مهندسان در (( ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور )) به ثبت رسیده است. با اطمینان کامل خرید نمایید. جهت استعلام می توانید از بخش پیوندها اقدام نمایید. کلیه محصولات فروشگاه دارای تخفیف دائمی 20 تا 50 درصدی می باشند. خواهشمندیم در صورت بروز هرگونه مشکل در روند خرید اینترنتی و یا دریافت فایل، از طریق پیامک، تلگرام و یا ایمیل مشکل خود را مستقیما به واحد پشتیبانی گزارش دهید. آدرس ایمیل پشتیبانی: mohandesan10@gmail.com تلفن همراه پشتیبانی: 09211917093 ((( فقط پیامک و تلگرام )))

كارخانجات لامپ پارس شهاب

كارخانجات لامپ پارس شهاب

كارخانجات لامپ پارس شهاب

80 صفحه در قالب word

 

 

 

 

 

كارخانجات پارس الكتريك ( شركت سهامي عام ) در تاريخ 9/12/1341 تحت شماره 8567 در ايران به ثبت رسيده و فعاليتهاي آن با موضوع تأسيس و ا يجاد كارخانه صنعتي و توليدي مونتاژراديو و تلويزيون بنيان نهاده شد .

توليدات اين كارخانه در حال حاضر شامل تلويزيونهاي رنگي در اندازه هاي 14،21،28،29، مانيتور 15،17 راديو پخش اتومبيل ، راديو ضبط دو كاسته و بلند گو مي باشد .

   در حال حاضر كارخانجات پارس الكتريك با همكاري شركت هاي معتبر و پيشرو جهاني و با استفاده از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي و جديدترين ماشين هاي اينسرت اتوماتيك و مجربترين مهندسين و تكنسينها و نيروي كارآمد محصولات خود را توليد و به بازار عرضه مي نمايد .

كارخانجات اين شركت در مجتمع  صنعتي واقع در كيلومتر 11 جاده مخصوص كرج مشغول به فعاليت بوده و مشتمل بر 4 واحد توليدي   (1ـ تلويزيون  2ـ مانيتور  3ـ قطعات 4ـ راديو و كوئيل سازي )و واحدهاي پشتيباني توليد (تحقيقات و توسعه ، نگهداري و تعميرات ، برنامه ريزي و كنترل مواد ، كنترل كيفيت ) بوده و داراي كارگاههاي مجهز به مدار چاپي ، قطعات پلاستيكي وفلزي ، آبكاري ، پلاستو فوم، رنگ كاري و قالب سازي با استفاده از جديدترين تكنولوژي روز مي باشد .

كارخانجات پارس الكتريك در تاريخ 16/4/1358 در اجراي (بند ب ) در قانون حفاظت و توسعه صنايع ايران ،ملي اعلام گرديد و تحت پوشش سازمان صنايع ملي ايران واقع شد و در سال 1371 در اجراي سياستهاي دولت محترم جمهوري اسلامي ايران مبني بر خصوصي سازي كارخانجات ، نقل و انتقال سهام بين سازمان  صنايع ملي ايران و شركت سرمايه گذاري تأمين اجتماعي صورت گرفت و اداره امور شركت را هيأت مديره منتخب مجمع صاحبان سهام عهده دار گرديد .

فهرست شركتهاي تابعه پارس الكتريك :

 1. شركت كارخانجات لوازم خانگي پارس
 2. شركت خدمات پارس

3شركت كارخانجات پارس كالري

 1. شركت طراحي و مهندسي ساخت صنعت
 2. شركت پارس نيك
 3. شركت مهندسي و بازرگاني پارس
 4. شركت ساخت و توليد قطعات الكترونيك سيرجان
 5. شركت پرسا رايانه
 6. شركت عايق پلاستيك
 7. شركت كارتن البرز
 8. ساير شركتهاي سرمايه پذير
 • شركت كارخانجات لوازم خانگي پارس (سهامي عام )

 شركت كارخانجات لوازم خانگي پارس به منظور ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع محصولات و لوازم خانگي در تاريخ 6/2/1354 به ثبت رسيده و كارخانه و تأسيسات آن در شهر صنعتي البرز قزوين احداث و به همت مهندسين و كارگران ايراني در سال 1359 به بهره برداري رسيد .

طي دوران فعاليت شركت پس از انقلاب ، تركيب و ميزان سرمايه شركت به دفعات تغيير يافت و در سال 1370 به تملك كارخانجات پازس الكتريك در آمد و در سال 1373 از سهامي (خاص) به سهامي (عام) تبديل و در همان سال نيز در سازمان بورس اوراق بهادار پذيرفته شد .

توليدات اين شركت عبارتند از ماشين لباسشويي ، يخچال و فريزر در ابعاد 12 فوت و ضمناً در ابعاد 8و 12 فوت نيز امكان توليد را دارند . در حال حاضر بدنه داخلي محصولات مذكور از فلزي به پلاستيكي تغيير يافته است . سرمايه شركت هم اكنون 150 ميليارد ريال است كه حدود 61% آن متعلق به پارس الكتريك ميباشد .

 • شركت خدمات پارس (سهامي خاص)

اين شركت در سال 1355 با سرمايه شركت كارخانجات پارس الكتريك تأ سيس و 100% سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك مي باشد و به منظور پشتيباني  و انجام خدمات پس از فروش محصولات پارس تأسيس شده است و در جهت ارائه خدمات بيشتر اقدام به گسترش فعاليت خود در زمينه طراحي و نصب سيستم هاي آنتن مركزي ، پيجينگ ، تجهيزات آموزشي ، كنترل مداربست ، برگزاري كلاسهاي آموزش فني الكترونيك و تعمير تلويزيون و برگزاري سمينارهاي توجيهي در سطح كشور فعاليت داشته و با داشتن ورزيده ترين كادر خدماتي و14 شعبه رسمي و بيش از 191 نمايندگي مجاز در اقصي نقاط كشور اسلامي خدمات خود را ارائه مي دهد.

 • شركت كارخانجات پارس كا لري (سهامي خاص)

اين شركت در سال 1357 تأسيس و 99% سهام آن متعلق به شركت پازس الكتريك مي باشد كه موضوع اصلي فعاليت شركت در حال حاضر در زمينه توليد انواع محصولات چوبي از قبيل مبلمان اداري و كتابخانه ، ميزهاي كامپيوتر ، ديوارسازي ، فضاسازي اداري و ايجاد سقفهاي كاذب با كيفيت عالي مي باشد كه در سال 1379 علاوه برانتقال به محل جديد كارخانه (كيلومتر15 جاده قديم كرج ) بعنوان اولين شركت ايراني گواهي 9001 ISO  را در طراحي و توليد انواع محصولات چوبي در كشور و نشان استاندارد ملي ايران را براي عمده محصولات توليدي خود دريافت نمايد . ضمناً شركت از سهامي خاص به سهامي عام تبديل و مقدمات لازم جهت پذيرش در بازار بورس اوراق بهادار در دست اقدام مي باشد .

 

 

 

 

 • شركت طراحي و مهندسي ساخت صنعت (سهامي خاص)

اين شركت در سال 1376 تأسيس گرديده و 100% سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك و شركتهاي تابع مي باشد . فعاليت اصلي آن ايجاد كارخانه هاي صنعتي و توليدي و بهره برداري از آنها ، ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع لوازم صنعتي ،برقي ، الكترونيكي و قطعات مربوطه و صادرات محصولات شركت     مي باشد . از اهم فعاليتهاي شركت در سال 1379 تجهيز محل كارخانه (واقع در شهر صنعتي قزوين ) از نظر فضاي توليد ، ماشين آلات ، تجهيزات و…  به موازات آن يكي از تأمين كنندگان اصلي كابينت هاي تلويزيون هاي توليدي شركت پارس الكتريك مي باشد .

 • شركت پارس نيك (سهامي خاص)

اين شركت در سال 1356 تأسيس و 100% سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك مي باشد و عمده فعاليت آن عمليات بازرگاني ، واردات و صادرات كليه كالاهاي مجاز و انواع تجهيزات الكتريكي و الكترونيكي مي باشد .

6) شركت مهندسي و بازرگاني پارس ( سهامي خاص)

 اين شركت در سال 1354 تأسيس و 100% سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك  و اهم فعاليت اين شركت خريد و فروش و واردات و سرويس و تعمير و نگهداري كليه دستگاههاي صنعتي و بازرگاني وساير خدمات مي باشد . عمده فعاليت اين شركت در سال 1379 در بخش خدمات براي شركت پارس الكتريك و شركتهاي تابع آن تأمين نيروي انساني ، تأمين غذا ، فضاي سبز و… بوده است.

7) شركت الكترونيك سيرجان ( سهامي خاص)

اين شركت در سال 1377 با سرمايه پنج ميليارد ريال تأسيس و ايجاد كارخانه هاي صنعتي و توليد و بهره برداري از آنها ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع لوازم صنعتي ، برقي ، و الكترونيكي و قطعات مربوطه و صادرات محصولات شركت  مي باشد . مركز اصلي شركت منطقه ويژه اقتصادي سيرجان و فعاليت عمده آن در سال 1379 توليد و فروش تلويزيون مدل 14 بوده است .

8) شركت پرسا رايانه ( سهامي خاص)

اين شركت در سال 1377 با سرمايه پنج ميليارد ريال تأسيس و فعاليت آن مربوط به تأسيس و ايجاد كارخانجات صنعتي و توليد و بهره برداري از آنها ، ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع نرم افزار و سخت افزار رايانه اي ، لوازم صنعتي ، برقي و الكترونيكي و قطعات مربوطه ،  صادرات محصولات شركت ، خريد  و واردات مواد اوليه مورد نياز شركت مي باشد .

9) شركت عايق پلاستيك (سهامي عام )

شركت عايق پلاستيك در تاريخ 1335 تحت شماره 5335 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي در تهران به ثبت رسيده است . بهره برداري از شركت در تاريخ 1337 با مجوز صادره از وزارت صنايع آغاز گرديده و در سال 1376 از خيابان نو به نشاني فعلي در كيلومتر 15 جاده قديم كرج منتقل شده است . 27/99 %از سهام اين شركت متعلق به شركت پارس الكتريك مي باشد .

و به استناد مصوب مجمع عمومي فوق العاده مورخ 15/7/1377 شركت از سهامي خاص به سهامي عام تغيير شخصيت حقوقي يافت و اساسنامه آن با شرايط قابل قبول سازمان بورس اوراق بهادار تهران تهيه و به ثبت رسيده است خلاصه فعاليت شركت طبق اساسنامه عبارت است از :

تهيه و تبديل وتوليد و فروش محصولات پلاستيكي و يا ساير مواد شيميايي ، توليد شده يا خريداري شده اين شركت يكي از تأمين كنندگان فوم بسته بندي توليدات شركت پارس الكتريك مي باشد .

10) شركت كارتن البرز (سهامي عام )

 شركت كارتن البرز در تاريخ 24/2/1352 تحت شماره 16950 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است و در شهريور ماه 1353 بهره برداري گرديده است موضوع فعاليت شركت طبق اساسنامه عبارت است از:

ساخت و توليد و فروش انواع مقوا و كارتن ، انجام كليه عمليات مربوط به بسته بندي و چاپ و صادرات محصولات شركت ، مواد و لوازم ماشين آلات مربوط به موضوع شركت و انجام كليه عملياتي كه به طور مستقيم به موضوعات فوق بستگي داشته باشد .

ظرفيت قابل دسترس توليد در حال حاضر با دو شيفت كار روزانه بالغ بر هزار تن (كارتن و مقوا ) در سال مي باشد كه در سال 1379 ميزان توليد بالغ بر 17149 تن بوده است (پيش بيني توليد 1380 معادل 18800 تن ) بر اساس آگهي منتشره در روزنامه كثير الانتشار مورخ 4/12/78 سازمان صنايع ملي ايران قصد فروش سهام خود در كارتن البرز را اعلام مي نمايد و بز اين مبنا شركت پارس الكتريك از طريق سازمان بورس اوراق بهادار اقدام به خريد سهام كارتن البرز مي نمايد .

فهرست ساير شركتهاي سرمايه پذير عمده :

 1. پارس گرونديك كيش
 2. پيوند جامع
 3. مهندسي و بازرگاني بهين آرا
 4. طراحي و قالب سازي بهين آرمان
 5. خانه سازي آريا
 6. لامپ تصوير عالم آرا

 

 

ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است

متن کامل را می توانید در ادامه دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن برای نمونه در این صفحه درج شده است ولی در فایل دانلودی متن کامل همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند موجود است


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,400 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
با توجه به عدم امکان پرداخت مبلغ زیر 5000 تومان برای مشتریانی که از کارت بانک ملی استفاده می کنند پیشنهاد می کنیم برای خرید محصولات زیر 5000 تومان از سایر کارت های بانکی استفاده نمایید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
pars-shahab_343498_3371.zip51.2k

كارخانه لامپ پارس شهاب

كارخانه لامپ پارس شهاب كارخانه لامپ پارس شهاب 52 صفحه در قالب word             كارخانه لامپ پارس شهاب (سهامي خاص ) (تحت پوشش سازمان صنايع ملي ) سال تاسيس 1348 سال بهره برداري 1350 مساحت كل 45000 متر مربع مساحت زير بنا 26000 متر مربع شركت لامپ پارس شهاب كه بزرگترين شركت توليد كننده لامپهاي رشتهاي ومهتابي در ايران است در سال 1348 با سرمايه گذاري اوليه 195 ميليون ريال تاسيس ودر سال ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان 2,400 تومان 20% تخفیف

دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور

دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور   دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور   277 صفحه به صورت مصور و با کیفیت عالی      امروزه در تمامی خانه ها لوازم خانگی برقی و گازی به وفور یافت می شود . یخچال ، تلویزیون ، بخاری ، پنکه و . . . از لوازم خانگی پر کاربرد هستند . حتماً برای شما هم پیش آمده است که وسایل شما معیوب شده باشند و نیاز به تعمیر داشته با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,000 تومان 20% تخفیف

دانلود جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور

دانلود جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور   درآمد ماهيانه دو تا سه ميليون تومان (از همين فردا شروع به کار کنيد!!)       واژه ي ( بيکاري ) را براي هميشه از ذهنتان خارج کنيد !!   آموزش گام به گام و تصويري تعمير انواع لامپ هاي کم مصرف به صورت PDF و با کيفيت بسيار بالا به زبان بسیار ساده   پرفروش ترين و محبوبترين فايل در فروشگاه اينترنتي مهندسان        فايل تصويري آموز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,800 تومان 900 تومان 50% تخفیف

محبوبترین محصولات

ابزار هدایت به بالای صفحه

تبلیغات بنری

فروشگاه اینترنتی مهندسان filesell
پروژه های دانشجویی مهندسی برق عضویت در کانال تلگرام گروه
کمک به سازمان خيريه محک
ابزار اینستا گرام

تصویر ثابت