فروشگاه اینترنتی مهندسان برای اطمینان از ثبت سایت کلیک نمایید فروش مجموعه عظیم فایل با قیمت استثنایی بلاگ مهندسان فروشگاه اینترنتی مهندسان

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاه همواره تخفیف مهندسان در (( ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور )) به ثبت رسیده است. با اطمینان کامل خرید نمایید. جهت استعلام می توانید از بخش پیوندها اقدام نمایید. کلیه محصولات فروشگاه دارای تخفیف دائمی 20 تا 50 درصدی می باشند. خواهشمندیم در صورت بروز هرگونه مشکل در روند خرید اینترنتی و یا دریافت فایل، از طریق پیامک، تلگرام و یا ایمیل مشکل خود را مستقیما به واحد پشتیبانی گزارش دهید. آدرس ایمیل پشتیبانی: mohandesan10@gmail.com تلفن همراه پشتیبانی: 09211917093 ((( فقط پیامک و تلگرام )))

موانع قانوني رشد كارآفريني در صنايع كوچك ايران

 موانع قانوني رشد كارآفريني در صنايع كوچك ايران

*******************************************************

لینک دانلود و خرید محصول در پایین توضیحات

فرمت فایل: ورد (Word)

قابل ویرایش و آماده چاپ

*******************************************************

 

قسمتی از محتوای متن جهت بررسی شما پیش از خرید در این قسمت آورده شده است:

 

 

تعداد صفحات : 9 صفحه

موانع قانوني رشد كارآفريني در صنايع كوچك ايران شرط اينكه يك بنگاه كوچك بتواند ايجاد و راه اندازي گردد و سپس با اجراي ايده‌هاي كارآفريني فعاليت خود را تداوم بخشد و از اين طريق امكان رشد و توسعه را بيابد، فراهم بودن بسترهاي لازم در عرصه اقتصاد كشور است.
از جمله نهادهايي كه بر بسترسازي فعاليت‌هاي اقتصادي نقش بارز و بي‌چون و چرايي دارد، نهاد دولت است.
دولت با استفاده از حق انحصاري خود در وضع قوانين و مقررات آثار زيادي بر روابط و فعاليت‌هاي كارگزاران و بازي‌گران عرصه اقتصاد دارد.
شرط اينكه يك بنگاه كوچك بتواند ايجاد و راه اندازي گردد و سپس با اجراي ايده‌هاي كارآفريني فعاليت خود را تداوم بخشد و از اين طريق امكان رشد و توسعه را بيابد، فراهم بودن بسترهاي لازم در عرصه اقتصاد كشور است.
از جمله نهادهايي كه بر بسترسازي فعاليت‌هاي اقتصادي نقش بارز و بي‌چون و چرايي دارد، نهاد دولت است.
دولت با استفاده از حق انحصاري خود در وضع قوانين و مقررات آثار زيادي بر روابط و فعاليت‌هاي كارگزاران و بازي‌گران عرصه اقتصاد دارد.
اين ابزار دولت (يعني قانون‌گذاري) مي‌تواند نقشي مانند شمشير دولبه داشته باشد.
اگر درست به كار گرفته شود بسترها و شرايط ‎ فعاليت و رقابت درعرصه ‎ اقتصادي را تسهيل و مهيا مي‌كند و اگر به ‎ نادرستي به ‎ كار گرفته ‎ شود، مي‌تواند به ‎ عنوان مانع ‎ براي ‎ بازيگران ‎ اقتصاد ‎ عمل كند.
شواهد موجود و بررسي‌هاي انجام شده در زمينه اقتصاد ايران بيانگر اين است كه قوانين و مقررات وضع شده توسط دولت در عرصه اقتصاد نه تنها بسترهاي مناسب براي فعاليت‌هاي كارآفريني و توليدي را فراهم نكرده است، بلكه قوانين و مقررات وضع شده به عنوان مانعي جهت رشد كارآفريني در صنايع كوچك و در نتيجه رشد و توسعه صنايع كوچك در اقتصاد ايران عمل كرده است.
به منظور شناخت برخي موانع قانوني رشد كارآفريني در صنايع كوچك ايران كه به واسطه حق انحصاري دولت در وضع قوانين ومقررات ايجاد شده است، پنج زمينه به عنوان مهمترين زمينه‌هاي دخالت دولت مورد بررسي قرار گرفته كه عبارتند از: فرآيند اخذ جواز تاسيس، فرآيند دريافت اعتبار مالي، صادرات و واردات، ماليات و عوارض، قانون كار.
جهت بررسي زمينه‌هاي فوق از روش تحقيق توصيفي – تحليلي استفاده شده است كه به منظور جمع آوري اطلاعات مورد نياز اين روش، از دو روش مكتوب و غيرمكتوب (مصاحبه غيررسمي با افراد) به عنوان دو روش مكمل استفاده شده است.
به عنوان مثال، جهت پي بردن به موانع و محدوديت‌هايي كه فرايند اخذ جواز تاسيس براي كارآفرينان ايجاد مي‌كند، علاوه بر استفاده از منابع مكتوب، در اين زمينه با برخي از افرادي كه درگير اين فرايند بودند مصاحبه‌هاي غيررسمي صورت گرفته كه خود تاييد كننده و تكميل كننده اطلاعات به دست آمده از منابع مكتوب بوده است.
نتايج به دست آمده از بررسي‌هاي انجام شده در زمينه‌هاي مورد اشاره حاكي از تاييد فرضيات و گمانه‌هاي اوليه در زمينه موانع ايجاد شده توسط قوانين دولتي براي كارآفرينان صاحبان صنايع كوچك است.
الف - فرآيند اخذ جواز تاسيس و محدوديت‌هاي آن براي كارآفرينان جواز تاسيس عبارت است از مجوزي كه متقاضي پس از انجام مطالعات و بررسي‌هاي و تكميل و ارايه پرسشنامه مربوط به احداث واحد ص

 

چون فقط تکه هایی از متن اصلی برای نمونه در این صفحه درج شده است ممکن است هنگام انتقال مطالب از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است 

متن کامل با فرمت ورد word را که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند می توانید در ادامه دانلود نمائید پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
با توجه به عدم امکان پرداخت مبلغ زیر 5000 تومان برای مشتریانی که از کارت بانک ملی استفاده می کنند پیشنهاد می کنیم برای خرید محصولات زیر 5000 تومان از سایر کارت های بانکی استفاده نمایید.

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file13_1625902_8052.zip16k

دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور

دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور   دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور   277 صفحه به صورت مصور و با کیفیت عالی      امروزه در تمامی خانه ها لوازم خانگی برقی و گازی به وفور یافت می شود . یخچال ، تلویزیون ، بخاری ، پنکه و . . . از لوازم خانگی پر کاربرد هستند . حتماً برای شما هم پیش آمده است که وسایل شما معیوب شده باشند و نیاز به تعمیر داشته با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,000 تومان 20% تخفیف

دانلود جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور

دانلود جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور   درآمد ماهيانه دو تا سه ميليون تومان (از همين فردا شروع به کار کنيد!!)       واژه ي ( بيکاري ) را براي هميشه از ذهنتان خارج کنيد !!   آموزش گام به گام و تصويري تعمير انواع لامپ هاي کم مصرف به صورت PDF و با کيفيت بسيار بالا به زبان بسیار ساده   پرفروش ترين و محبوبترين فايل در فروشگاه اينترنتي مهندسان        فايل تصويري آموز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,800 تومان 900 تومان 50% تخفیف