فروشگاه اینترنتی مهندسان برای اطمینان از ثبت سایت کلیک نمایید فروش مجموعه عظیم فایل با قیمت استثنایی بلاگ مهندسان فروشگاه اینترنتی مهندسان

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاه همواره تخفیف مهندسان در (( ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور )) به ثبت رسیده است. با اطمینان کامل خرید نمایید. جهت استعلام می توانید از بخش پیوندها اقدام نمایید. کلیه محصولات فروشگاه دارای تخفیف دائمی 20 تا 50 درصدی می باشند. خواهشمندیم در صورت بروز هرگونه مشکل در روند خرید اینترنتی و یا دریافت فایل، از طریق پیامک، تلگرام و یا ایمیل مشکل خود را مستقیما به واحد پشتیبانی گزارش دهید. آدرس ایمیل پشتیبانی: mohandesan10@gmail.com تلفن همراه پشتیبانی: 09211917093 ((( فقط پیامک و تلگرام )))

زمينه هاي مختلفي از آثار هنري و ميراث فرهنگي

 زمينه هاي مختلفي از آثار هنري و ميراث فرهنگي

*******************************************************

لینک دانلود و خرید محصول در پایین توضیحات

فرمت فایل: ورد (Word)

قابل ویرایش و آماده چاپ

*******************************************************

 

قسمتی از محتوای متن جهت بررسی شما پیش از خرید در این قسمت آورده شده است:

 

 

تعداد صفحات : 46 صفحه

مقدمه آشنايي با هنر تمدنهاي باستاني و حوزه هاي فرهنگي كهن شايد از ضروري ترين دانشهاي بشري محسوب مي شود ، چرا كه هنر آينة تمام نماي هويت فرهنگي انسانها در هر جامعه و هر عصر است و انسان براي شناخت خود و آگاهي به تحولاتي كه از ابتدا ترين نوع زيست تاكنون سيري نموده نياز به اين دانش دارد .
امروز ما در كشورهاي متعدد و جوامع بي شمار با فرهنگها و آداب و رسوم متنوع و گسترده اي روبه رو هستنم كه هر يك از از اين فرهنگها بر پايه هاي يك يا چند تمدن كهن استوار است .
شناخت اين تمدنها تنها از راه مطالعه اثار هنري بجاي مانده ازآنها ميسر است .
در اين بررسي زمينه هاي مختلفي از آثار هنري و ميراث فرهنگي به جاي مانده و همينطور اين تحقيق پس از مطالعة كتابها و منابع در دست و و با كسب دانش اجحالي ثبت به هنرهاي دوران باستان به توان نسبي تنجزيه و تحليل آثار و درك ارتباط آنها با خاستگاهشان پابند .
با توجه به اين كه هنر بازتاب زحمات ، تلاش و حاصل زندگي انسانهاست و نقش بزرگي از تمدن جوامع مختلف را تشكيل مي دهد ، بررسي و شناختآندر گذشته هاي دور و نزديك بسيار مفيد و ضروري است .
ايران باستان : ايران يكي از اولين كشورهاي متمدن جهان بوده كه مردمي را نادرآنسكونت داشته و دارند .
سرزميني كه هيچگاه مرمانآنبت پرست بودند .
مردماني كه نخستين فرمان جهاني حقوق بشر را نوشتند و با شعري از سعدي (بني آدم اعضاي يكديگرند) سر در سازمان ملل را زينت بخشيده اند .
ايران باستان قبل از اسلام ، است اولسومريها و سپس عيلاميها در اين سرزمين حكومت و زندگي مي كردند كه حدود سه هزار سال پيش آرياييها به درون فلات ايران آمدند و بر ساكنان ايران غلبه كردند .
دينآنها نوعي يكتاپرستي بود و به اهورا فردا اعتقاد داشتند آنان سرزمين خودرا ارياتوويچ ( ايران و پچ )يعني مسكن آريائيان خوانده ، ايران تغيير يافته همين نام است ، مادها و پاريسها توصيه بزرگ آزارياييها بودن كه ابتدا مادها به قدرت رسيدند ، سپس كوروش بزرگ با تشكيل حكومت پارسيان و متعد كردن مادها و ساير ملل و كشورها با خود بزرگترين و درخشانترين دولت اجتماعي و جهاني آنروز را به نام هخامنشان پايگذاري كرد .
هخامنشان 130 سال پس از سلوكيان 100 سال ، اشكانيان 400 سا و ساسانيان440 سال ، حكومت كردند در نهايت بدليل بي منطقي و بي عدالتيهاغي حاكم بر ايران در زمان قبل از اسلام و استفاده از ابزاري از دين زرتشت كشور اهورايي ، متمدن و با فرهنگ ايران برعت مسلمانان فتح شد و دين ذرتشتش به اسلام و زبان پارسي به عربي تغيير كرد .
هخامنشيان : بنيانگذار سلسله هخامنشان كورش بود كه حقوقدانان جهان او را به عنوان نخستين بنيانگذار حقوق بشر ومنشور آزادي او را نخستين فرمان جهاني حقوق بشر مي دانند كه بخشي ازآنبه شرح زير است : بخشي از نخستين فرمان جهاني حقوق بشر : منم گوروش ، شاه جهان ، شاه بزرگ ، شاه دادگر آنگاه كه بدون جنگ و پيكار وارد بابل شدم همة مردم گامهاي مرا با شادماني پذيرفتند ، ارتش بزرگ من آرامي وارد بابل شد .
نگذاشتم رنج و آزاري به مردم اين شهر و سرزمين وارد آيد من براي صلح كوشيدم .
من برده داري را بر اندلختم به بدبختيهايآنها پايان بخشيدم .
فرمان دادم كه همة مردم در پرستش خداي خود آزاد باشند من هم

 

چون فقط تکه هایی از متن اصلی برای نمونه در این صفحه درج شده است ممکن است هنگام انتقال مطالب از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است 

متن کامل با فرمت ورد word را که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند می توانید در ادامه دانلود نمائید پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
با توجه به عدم امکان پرداخت مبلغ زیر 5000 تومان برای مشتریانی که از کارت بانک ملی استفاده می کنند پیشنهاد می کنیم برای خرید محصولات زیر 5000 تومان از سایر کارت های بانکی استفاده نمایید.

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file40_1624323_1573.zip29.7k

دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور

دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور   دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور   277 صفحه به صورت مصور و با کیفیت عالی      امروزه در تمامی خانه ها لوازم خانگی برقی و گازی به وفور یافت می شود . یخچال ، تلویزیون ، بخاری ، پنکه و . . . از لوازم خانگی پر کاربرد هستند . حتماً برای شما هم پیش آمده است که وسایل شما معیوب شده باشند و نیاز به تعمیر داشته با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,000 تومان 20% تخفیف

دانلود جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور

دانلود جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور   درآمد ماهيانه دو تا سه ميليون تومان (از همين فردا شروع به کار کنيد!!)       واژه ي ( بيکاري ) را براي هميشه از ذهنتان خارج کنيد !!   آموزش گام به گام و تصويري تعمير انواع لامپ هاي کم مصرف به صورت PDF و با کيفيت بسيار بالا به زبان بسیار ساده   پرفروش ترين و محبوبترين فايل در فروشگاه اينترنتي مهندسان        فايل تصويري آموز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,800 تومان 900 تومان 50% تخفیف