فروشگاه اینترنتی مهندسان برای اطمینان از ثبت سایت کلیک نمایید فروش مجموعه عظیم فایل با قیمت استثنایی بلاگ مهندسان فروشگاه اینترنتی مهندسان

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاه همواره تخفیف مهندسان در (( ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور )) به ثبت رسیده است. با اطمینان کامل خرید نمایید. جهت استعلام می توانید از بخش پیوندها اقدام نمایید. کلیه محصولات فروشگاه دارای تخفیف دائمی 20 تا 50 درصدی می باشند. خواهشمندیم در صورت بروز هرگونه مشکل در روند خرید اینترنتی و یا دریافت فایل، از طریق پیامک، تلگرام و یا ایمیل مشکل خود را مستقیما به واحد پشتیبانی گزارش دهید. آدرس ایمیل پشتیبانی: mohandesan10@gmail.com تلفن همراه پشتیبانی: 09211917093 ((( فقط پیامک و تلگرام )))

تحقیق در مورد شخصي وارد مسجد شد و ديد تکبير مى گويند آخرت

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 13 صفحه


 قسمتی از متن .doc : 

 

شخصي وارد مسجد شد و ديد تکبير مى گويند.

پرسيد: نماز چندم است ؟

يکى جواب داد نماز تمام شد.

آن شخص با تاسف از ته دل گفت : آه !

مردى ازآن جمع برخواست و گفت حاضرم تمامى نمازهايم رابا آن آه تو عوض کنم.شخص وسوسه شده آن معامله را قبول کرد.اماافسوس...

آن يکى از جمع گفت اين آه را                          تو به من ده و آن نماز من تو راگفت دادم  آه و پذيرفتم  نماز                           او سِتُد آن آه را با صد نيازشب به خواب اندر بگفتش هاتفى                   که خريدى آب حيوان و شفى (مثنوى ،ص502)

مايه ي آرامش

دردنياي امروزتنها مشکلى که علم وصنعت نتوانسته آن را حل کند ، مشکل آرامش روحى است . هر روز آمار بيمارى هاى روانى ، و مصرف قرص ‍ اعصاب زياد مى شود. هيچ چيز به انسان آرامش نمى دهد جز ياد خدا و ايمان و اُنس و عشق و توکّل به او.آرى نماز ياد خداست و فقط با ياد خدا دل ها آرامش مى يابد.

افرادى را مى شناسيم که داراى قدرت ، مال و علم هستند، امّا آرامش لازم را ندارند. در مقابل ، افرادى تهيدست هستند که به خاطر ايمان به سرچشمه هستى داراى قلبى آرامند، ديد و بينش و اعتقاد خاصّى دارند که حوادث تلخ و شيرين را مى پذيرند و براى آنها تحليل منطقى دارند.

آرى با ياد خداوند دل ها آرام مى گيرد و بهترين ياد خدا همان نماز است ، کمبود امروز بشر علم و تخصصّ نيست ، بلکه دل آرام است . نه فرعون ها و ابرقدرت ها دل آرام دارند، نه قارون ها، و نه ابولهب ها، و نه منافقان چند چهره .

تنها رهبرى را که ما در زمان خودمان داراى دل آرام ديديم ، حضرت امام خمينى قدّس سرّه بود که روز 12 بهمن 57 وقتى در هواپيما نشست تا به ايران بيايد، خبرنگار از او پرسيد چه احساسى داريد؟ فرمود: هيچ .

با اينکه هنوز نظام شاهنشاهى سرِ پا بود و احتمال سرنگونى هواپيما داده مى شد.در وصيّت نامه خود نيز نوشت من با قلبى آرام به سوى خدا مى روم . اين دل آرام از زور و پول و مقام نيست ، از پيوند با خداست که بهترين نوع آن نماز است .منبع: يکصد و چهارده نکته در باره نماز،محسن قرائتى

لذت واقعي

 

براي  با دوست بودن ، ولحظه ديدار بهترين زمان را انتخاب مي کنند،تا سرحال و با نشا ط دل به دلدارداده و از ارتباط با اولذت کافي ببرند .ديداري  که شايد ديگرمجال وفرصت تکرار نباشد.حال ببينيد درمورد دوست  واقعي که هر چه داريم ازبذل  و بخشش اوست وانس با اولمس تمام خوبيهاست وديدارش بهترين لذتها را به انسان مي بخشد وضعيت چگونه است .آيا آمادگي لازم را جهت پيوستن به دلدار واقعي کسب کرده ايم آيا توانسته ايم لذت ارتباط با دوست را کسب کنيم.درحالي که لحظه بااو بودن را  فقط رفع تکليف مي دانيم واز قبل هيچ گونه آمادگي نداريم  وحال چگونه مي خواهيم از عبادات ونماز خود لذت ببريم .

نياز انسان

 

اگر خداوند بي نياز است ، چرا او را عبادت مي‌کنيم ؟

قرآن مي‌فرمايد : اي مردم! شما همگي نيازمند به خداييد. تنها خداوند است که بي نياز و شايسته هر گونه حمد و ستايش است"

بنابر اين خداوند بي نياز مطلق است و مخلوقات همه محتاج اويند. اوست که همه نيازهاي مخلوقاتش را بر طرف مي‌کند. ما انسان‌ها که يکي از مخلوقات خداييم ، سراسر وجودمان را نياز و احتياج فرا گرفته است، مانند نياز به آب و غذا و هوا و . . . که با نبود يکي از اين ها قادر به ادامه حيات نيستيم . ما چند دقيقه يا چند ثانيه نمي‌توانيم بدون هوا زنده بمانيم. همة اين نيازمنديها به وسيله آب و هوا و غذا و . . . بر طرف مي‌شود. و اين خداي حکيم ومهربان است که هنگام تولد بچه، خون را تبديل به شير مي‌کند و نوزاد آن را از پستان مادر تغذيه مي‌نمايد.

يکي از نيازهاي ما نيازهاي روحي است مثل احتياج به محبت . از اين رو بچه‌هايي که در خانواده خود احساس کمبود محبت نسبت به خودشان کنند، دچار اختلالات روحي و رواني مي‌گردند. يکي از نيازهاي واقعي و اساسي روح بشر مسئله عبادت و پرستش است، چون خداوند انسان را براي تکامل آفريده است و تکامل او جز از راه عبادت و بندگي به دست نمي آيد.

بنابر اين خداوند نياز به عبادت ما ندارد، بلکه ما محتاج به عبادت او هستيم که با بندگي او به نعمت هاي جاودان دست يابيم. خدا در قرآن مي‌فرمايد : کسي که عمل صالحي به جا آورد ، به سود خود به جا آورده است، و کسي که کار بدي انجام دهد ، به زيان خود او است. سپس همه شما به سوي پروردگارتان باز مي‌گرديد".

نتيجه عبادت و اعمال صالح همه اش به سود انسان است ، نه سود خدا . انسان در پرتو اعمال صالح تکامل مي‌يابد و به آسمان قرب خدا پرواز مي‌کند وبه خوشبختي هميشگي مي‌رسد. و بر اثر جرم و گناه سقوط مي‌کند و بر بدبختي ابدي گرفتار مي‌شود .

چه زود دير مي شودپرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
با توجه به عدم امکان پرداخت مبلغ زیر 5000 تومان برای مشتریانی که از کارت بانک ملی استفاده می کنند پیشنهاد می کنیم برای خرید محصولات زیر 5000 تومان از سایر کارت های بانکی استفاده نمایید.

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file60_1128531_6378.zip65.3k

دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور

دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور   دانلود جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور   277 صفحه به صورت مصور و با کیفیت عالی      امروزه در تمامی خانه ها لوازم خانگی برقی و گازی به وفور یافت می شود . یخچال ، تلویزیون ، بخاری ، پنکه و . . . از لوازم خانگی پر کاربرد هستند . حتماً برای شما هم پیش آمده است که وسایل شما معیوب شده باشند و نیاز به تعمیر داشته با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,000 تومان 20% تخفیف

دانلود جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور

دانلود جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور   درآمد ماهيانه دو تا سه ميليون تومان (از همين فردا شروع به کار کنيد!!)       واژه ي ( بيکاري ) را براي هميشه از ذهنتان خارج کنيد !!   آموزش گام به گام و تصويري تعمير انواع لامپ هاي کم مصرف به صورت PDF و با کيفيت بسيار بالا به زبان بسیار ساده   پرفروش ترين و محبوبترين فايل در فروشگاه اينترنتي مهندسان        فايل تصويري آموز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,800 تومان 900 تومان 50% تخفیف